Днес учениците от 5. в клас с вълнение получиха картичките, изпратени от техни връстници от ОУ „Отец Паисий“, с. Водица, с ръководител г-жа Евгения Гроздева. Малките жестове, създадени с внимание и старание, донесоха искрени усмивки и истинска радост в класната стая. Заедно с картичките получихме и малки ръчно изработени подаръци за г-н Иванов, директор на…

