Учениците от 2.б и 4.б клас от ОУ „Св. Климент Охридски“, гр. Попово се включиха в Маратона на добротата. В този маратон не се изисква физическа подготовка. Тук възпитаваме и подбуждаме чувства на СЪПРИЧАСТНОСТ, ДОБРОТА и ЩЕДРОСТ. Това е маратон, в който всяко дете и всяко семейство се превръщат в герои. Вярваме, че всяка книжка…

