Гордеем се с четвъртокласничките Ирен Младенова, Селен Ахмедова и Сияна Иванова и тяхното правилно решение да предадат в полицията намерена ценна вещ. Чудесна проява на отговорност и честност! Момичетата получиха похвала от РПУ гр. Попово и училищното ръководство. Радваме се, че в нашето училище има такива отговорни и честни деца!


