На 23 април отбелязваме Световния ден на книгата и авторското право. Ученици от втори и шести клас се включиха в Маратон по четене, организиран от Градска читалищна библиотека. Възрастни и деца се отправиха на пътешествие в чудния свят на книгите и доказаха, че да се чете е интересно и полезно. Благодарим за възможността да сме част от маратонците.









