На 25 април в ОУ „Св. Климент Охридски“, гр. Попово, се проведе областен кръг на Националното състезание по безопасност на движение по пътищата в първа състезателна група от V до VII клас.
Нашите ученици се представиха достойно и завършиха на второ място в конкуренцията на победителите в останалите четири общински кръга. Победител в областния кръг на състезанието и участник в Националния кръг е отборът на Трето ОУ „П. Р. Славейков“, гр. Търговище.
Поздравления за учениците и ръководителя на нашия отбор г-н Георги Масълски.

























