С грамота от д-р Людмил Веселинов, кмет на община Попово, за постигнати отлични резултати в учебно-възпитателния процес и за дългогодишната им отдадена работа в сферата на образованието бяха наградени Калинка Несторова, Росица Павлова, Едибе Мехмедова и Наталия Димитрова – старши учители в начален и прогимназиален етап. Поздравления, колеги!





